lucie chaya Ohlasy

Ohlasy na kuranderovské semináře, které vede Lucie Chaya

Milá Lucinko, týden s tebou a Kuranderou mi otočil vnímání života a a světa a posunul mě na mé cestě směrem, který jsem dlouho hledala. Nejsem ani schopna najít slova pro úžasné pocity, které jsem během našeho setkání zažívala. Proto říkám jediné: Moc děkuji!“ J.
„Bylo to nádherné, inspirující, až neskutečné. Hluboce děkuji za velmi nevšední zážitky Sálá z tebe obrovská pokora, láska a respekt ke každé z nás a pro mne jako lektorku bylo navíc úžasné pozorovat tvou práci. H.“
„Milá Lucinko, nesmírně ti děkuju za uspořádání tohoto semináře. Otevřela jsi mi oči a hlavně srdce. Ukázala jsi mi, že v každé z nás existuje ženská síla, která nám dokáže pomoci překonat zdánlivě nepřekonatelné“ A.
„Milá Lucinko, ukázala jsi mi, jak kráčí žena ve své síle. Mé srdce zpívá, má duše září. Objímám tě něžně.“ P.
„Milá Lucko, jsem ráda že jsem tě mohla poznat osobně, protože jsi žena ve své síle tělem i duší. Pochopila jsem, že ženská duše je nádherná květina, kterou je třeba umět pěstovat a starat se o ni, aby neuvadla. Děkuji“ J.
„Nádherná a moudrá ženo, drahá Luci, slovy nedovedu vyjádřit jak nezapomenutelným zážitkem bylo mít možnost strávit několik dní ve tvé přítomnosti a přtomnosti ostatních žen. Tolik krásy, lásky, důvěry, ženskosti, síly a nikdy nekončící harmonie! Jsme všechny krásná a jedinečná stvoření a přeji nám, ať se nám podaří postupně začlenit to, co jsme se naučily, do svých běžných životů“ R.
„Každá máme mnoho traumat a strachů, vyslovených i nevyslovených. Nebojme se požádat o jejich rozpoznání a pojmenování. Ženský kruh umí ukázat cestu a první krok k jejich překonání. Říjnov chrustenická skupina pod citlivým, moudrým a láskyplným vedením Lucky to dokázala. DOKÁZALA! Posílila v nás všech ženskost a lásku v mnoha jejích podobách. Namaste.“ O.
Home