lucie chaya terapie

Individuální terapie

Pokud chceš se mnou řešit něco individuálně, ať už jde o problémy v oblasti sexuality, partnerství nebo alternativního přístupu léčby, je možné dohodnout individuální terapie formou osobních nebo skypových setkání. Moje kapacita je v tomto směru omezená a pracuji vždy pouze s několika klienty najednou.

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE – OSOBNÍ SETKÁNÍ:

Několik dní v měsíci poskytuji v Praze individuální sezení. Ta jsou 3 hodinová v případě, že je zahrnuta práce s tělem ve formě masáže. V takovém případě trvá masáž v rámci sezení 1,5 – 2 hod. Pokud je konzultace jen ústní, je možné se rozhodnout pro 2 nebo 3-hodinovou variantu. Ke každému člověku přistupuji individuálně a v rámci potřeby kombinuji tantrické, šamanské techniky, principy kvantové fyziky, řízenou vizualizaci a bioenergetiku. Jak se přihlásit: Napište mi na luciechaya@gmail.com, nastiňte mi stručně, co se mnou chcete řešit a připojte své telefonní číslo, já vám nabídnu termín, případně zavolám, pokud by to bylo potřeba.

KONZULTACE  A COACHING PO SKYPU:lucie chaya

Jak se objednat: Hodně cestuji a píšu, osobní sezení s klienty poskytuji jen několik dnů v měsíci. Někdy je ale potřeba něco řešit hned a je škoda čekat třeba další měsíc. Proto poskytuji také konzultace po Skypu, kde sice chybí osobní kontakt, ale je možné probrat váš problém, ať už jsem já nebo vy kdekoliv.  Termín konzultace je možné dohodnout mailem. Nastiňte krátce, co byste chtěli se mnou řešit,  připojte jméno a tel. číslo, na kterém vás případně mohu zastihnout. Uveďte také několik variant, které by vám pro konzultaci vyhovovaly. Já vám některý z termínů buď potvrdím, nebo nabídnu jiné termíny.

Podmínky rezervace:  Rezervace je závazná. Lze ji zrušit bezplatně maximálně 24 hod. před dohodnutým termínem. V takovém případě vám platbu buď vrátím, nebo převedu na další dohodnutý termín. Při zrušení konzultace méně než 24 hod. předem platba propadá bez nároku na náhradu. Platbu je nutné provést předem převodem na bankovní účet, jehož číslo vám zašlu mailem. Pokud se platba neobjeví na účtu předem, vyhrazuji si právo konzultaci zrušit bez nároku na náhradu. Respektujme prosím vzájemně svůj čas. 🙂

Jak skypová konzultace probíhá: Pokud jste to neprovedli již dříve, najdete si chvíli před konzultací můj skypový nick: lucie0201. Ve stanovený čas mi zavoláte po skypu. Průběh skype sezení probíhá obdobně jako individuální sezení, v rámci kterého není zahrnuta masáž. Novým klientům nabízím prvních 20 min zdarma, které využijeme k vzájemnému představení, hrubému nástinu problému, vyjasnění očekávání a utvoření si prvního dojmu.

Na konci první skypové konzultace se můžete rozhodnout, zda chcete v práci se mnou pokračovat. Pokud vám můj přístup bude vyhovovat, vyberete si některou z variant více sezení, v rámci kterých vás budu moci vaším procesem změny, ať už jakékoliv, vést.

Napiš mi na mail luciechaya@gmail.com

Home